Nasz nabór jest zawsze otwary, więc możesz do nas dołączyć, kiedy tylko chcesz. Dla nas liczy się tylko twoja kreatywność!
To co łączy wszystkich szabloniarzy Wioski to pasja z jaką tworzymy szablony oraz nasze motto: jakość ponad ilość.
Gwarantujemy ci nie tylko świetny wygląd, ale też funkcjonalność szablonu i zabezpieczenie prawne. Pobierając nasze prace, nie musisz się o nic martwić!
Help

Agata

22 lata | administrator WS | Mail: agatawebdesign@gmail.com
Grafiką interesuję się od niecałcyh siedmiu lat, w tym od ponad trzech lat html'em i css'em. Ostatnio to właśnie kodowanie stało się moją głowną pasją, co w znaczącym stopniu odbija się na moich szablonach. Mam nadzieję, że moja twórczość przypadnie wam do gustu.

Moi faworyci

1257. Dark star
1254. Let's play
1249. King of the forest
Zobacz wszystkie szablony tej autorki
close

Ariana

Justyna | 19 lat | Mail: ariana.prace@gmail.com
W blogosferze jestem od 5 lat, grafiką zajmuję się od ok. 3. Uwielbiam wykonywać szablony minimalistyczne, zwłaszcza te w bieli i czerni. Fanatyczka literatury amerykańskiej i Sapkowskiego (nie trawię innych polskich autorów), Muse, Florence i Maszyn oraz My Chemical Romance.

Moi faworyci

1268. Nowoczesna szarość
1253. Kadandyjska czerwień
1243. Raspberry dreams
Zobacz wszystkie szablony tej autorki
close

December

Weronika | 18 lat | Mail: decemberdayt@gmail.com
Wcześniej działałam na Wiosce pod nickiem Daytona. W grafice siedzę już 2 lata. Przez całe 3 lata liceum liczę zadanka na profilu mat-fiz-inf. Web-design to coś, co zdecydowanie mnie kręci, aczkolwiek na razie jest to tylko moje hobby. Oby tylko na razie. :)

Moi faworyci

1258. Różne oblicza miłości
1246. Chwila zadumy
1235. Kocie życie
Zobacz wszystkie szablony tej autorki
close

grabarz

Karolina | 17 lat | Mail: deadtravel@gmail.com
Grafiką zajmuje się około czterech lat z małymi przerwami, pracowałam przez chwilę jeszcze za czasów Onetu. Uczęszczam do technikum o profilu hotelarskim, jednak nie wydaje mi się, żebym wiązała z tym przyszłość - tak samo jak z grafiką, to tylko hobby.

Moi faworyci

1271. Goner
Zobacz wszystkie szablony tej autorki
close

Sleepwalker

Oliwia | 15 lat | Mail: sleepwalker@interia.com
Szablonami na blogspot zajmuję się od 5 lat. Wcześniej wykonywałam szablony na onecie. Na początku było trudno ale z biegiem czasu nauczyłam się wielu rzeczy. Oprócz robienia szablonów zajmuję się amatorsko grafiką wektorową.

Moi faworyci

1251. Great Britain
Zobacz wszystkie szablony tej autorki
close

Locofuego

Amelia | 17 lat | Mail: szarmette@gmail.com
Grafiką komputerową zaczęłam interesować się cztery lata temu, gdy blogosfera jeszcze miała działalność na Onecie. Niedawno postanowiłam czynnie powrócić, poszukując weny i inspiracji. Swoją przyszłość wiążę z inżynierią i projektowaniem maszyn.

Moi faworyci

1237. Brain storm
Zobacz wszystkie szablony tej autorki
close

Naaailee

Natalia | 12 lat | Mail: natalias0804@gmail.com
Grafiką interesuję się od dawna. Początki były trudne, ale z każdą kolejną pracą uczyłam się czegoś nowego. Teraz z każdym szablonem czuję się coraz pewniejsza. :)

Moi faworyci

1229. Ariana
1233. Fashion
[1241] Live
Zobacz wszystkie szablony tej autorki
close

Shalis

Natalia | 23 lata | Administrator ws | Mail: 91.shalis@gmail.com
Moje pierwsze próby z programem graficznym i szablonami rozpoczęły się już jakieś 10 lat temu, jeszcze na Onecie. Raz lepsze, raz słabsze szablony, jednak tworzenie każdego następnego sprawiało mi mnóstwo radości i przyjemności. Po dość długiej przerwie w blogowym świecie powracam do Was z nowymi pomysłami na szablony.

Moi faworyci

1247. Alex O'Loughlin
1240. The Arrow
1244. Blue eyes
Zobacz wszystkie szablony tej autorki
close

Breath

Patrycja | 19 lat | Mail: diaphanerose@onet.pl
Grafiką zajmuje się od jakiś 8 lat może trochę krócej, nawet nie jestem w stanie określić tak dawno temu zaczęłam swoją przygodę z grafiką. Mój pierwszy blog był jeszcze na onecie i to takimi szablonami się zajmowałam. Dopiero roku temu wróciłam na blogspot po kilkuletniej przewie.
Zobacz wszystkie szablony tej autorki
close

Mrs Black

Joanna | 16 lat | Mail: mrsblack811@gmail.com
Grafiką zajmuję się od lipca 2014 (włączając w to kilkumiesięczną przerwę), kodowaniem troszkę krócej. Czytam wszystko, co wpadnie mi w ręce (w szczególności fantastykę i sci-fic), słucham różnych odmian rocka (szczególnie uwielbiam punk rocka), a grafikę traktuję wyłącznie jako hobby.
Zobacz wszystkie szablony tej autorki
close
Szablonem wiosny został Majestatyczna zieleń Agaty. Gratulacje!
Zobacz >>
Ogłaszamy, że Wioskę można znaleźć na instagramie!
Na facebooku też!
Icons: 1 and 2 from 3. CC 3.0 BY

Wrażenia z Współpracy z Pandą

Edytuj post
Oczywiście Wioska postanowiła wziąć udział w akcji organizowanej przez załogę Pandy (ogłoszenie / wyniki) i bawiła się przy tym wyśmienicie!

Agata: Chyba każda z nas się z tym zgodzi. A wszystko zaczęło się ode mnie i mojej ekscytacji tym pomysłem. Sądzę, że po kilku godzinach mówienia w kółko o tym samym, dziewczyny miały mnie już dosyć. :)

Ariana: My Cię nigdy nie mamy dosyć :D A mnie tam bardziej cieszyło patrzenie na dziewczyny (wliczając mnie, oczywiście), jak z wyczekiwaniem czekają na bazy, a potem dzielą się wynikami swojej pracy i cieszą się jak dzieci z tej akcji :) Taka “mała” rzecz (która zapewne zajęła organizacyjnie kilka dobrych wieczorów), a sprawiła tyle radości ♥

Agata: Dokładnie! Vanes przeszła samą siebie, wpadając na ten pomysł. Ja już z niecierpliwością wyczekuję kolejnej takiej akcji.

December: Ja także! Co prawda oddałam prace w ostatnim terminie i nie wiedziałam czy zdążę, ale bawiłam się doskonale :) Zresztą, na pandzie można znaleźć mój dłuuugi komentarz (esej niemalże) zachwalający cała akcję. Chcę jeszcze! :) ♥

Shalis: Nie brałam udziału w tych współpracach, ale miałam okazję na około słyszeć od dziewczyn (szczególnie od Agaty:* ), że świetnie bawią się w tej akcji. Sprawiło im to naprawdę dużo frajdy i radości. Prace, które wyczarowały były naprawdę dobre i bardzo mi się wszystkie podobają ;)

Halucynowaa: Kiedy dowiedziałam się od dziewczyn o współpracy z pandą, bardzo chciałam wziąć w niej udział. Długo się wahałam, bo nagłówki nie wychodzą mi tak jak bym chciała, ale zgłosiłam się po dwie bazy. Fajnie się przy tym bawiłam i z niecierpliwością wyczekuję kolejnej takiej akcji Pandy ;)

Podsumowując, załoga Pandy ma przekichane, jak nie zrobią kolejnej takiej akcji! Ale przejdźmy już do prac, jakie udało nam się ‘wysmerfować’!

Mała statystyka
Agata i Naaailee ukończyły 3 bazy. Ariana, December i Halucynowaa wykończyły po dwie bazy. W sumie nasza ekipa poradziła sobie aż z 12 bazami. Uważamy, że to wielki sukces!
Bazę od emergency dostały Halucynowaa i Naaailee.
Bazę od Renfri wykończyły Ariana i Naaailee.
Baza Vanes wylądowała u Agaty.
Druga baza Emergency wpadła w łapki December.
Bazę Lizz Kaviste dostała Agata.
Bazę Sasame Ka wykończyła Naaailee.
Natomiast bazę k4sper otrzymały Agata, Ariana, December i Halucynowaa, do tej bazy miałyśmy szczególne szczęście! :) Zaczynamy nasz krótki przeglądzik!

Oryginalna baza emergency
emergency i Halucynowaa
emergency i Naaailee
Oryginalna baza Renfri
Renfri i Ariana
Renfri i Naaailee
Oryginalna baza Vanes
Vanes i Agata
Oryginalna baza emergency
emergency i December
Oryginalna baza Lizz Kaviste
Lizz Kaviste i Agata
Oryginalna baza Sasame Ka
Sasame Ka i Naaailee
Oryginalna baza k4sper
k4sper i Agata

k4sper i Ariana
k4sper i December
k4sper i Halucynowaa
I to byłoby na tyle. Mam nadzieję, że miło wam się oglądało nasze prace. Z tego miejsca chciałabym wyróżnić Halucynową, ponieważ był to jej graficzny debiut. Mam nadzieję, że na tym nie poprzestanie i będzie coraz chętniej bawić się z grafiką!

Nie martwcie się, następny szablon już jutro!
My, czyli załoga WS.

7 komentarzy

 1. Niektóre prace wyjechały poza kolumnę posta.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To niestety wina wolno ładującego się skryptu. ;(

   Usuń
 2. Ale się cieszę, że zrobiłyście taki post :) Nawet nie skapnęłam się, że aż tyle osób z Wioski wzięło udział, jestem pod wrażeniem. Nie martwcie się, już bardzo niedługo II tura. A konkretniej, 24.08 daję informację jakie będą zmiany w stosunku do pierwszej edycji. Rozdawanie baz startuje 1 września, ale mam nadzieję, że te zmiany was zainteresują i też będziecie tak chmarnie się udzielać :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Też mamy taką nadzieję i już nie możemy się doczekać ponownej akcji. :)

   Usuń
 3. Dziewczyny spisałyście się świetnie. ;D
  Mam nadzieję, że w czasie następnej akcji pojawi się baza i ode mnie... ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Jestem pod wrażeniem jak każda z was wykorzystała bazy :o Wszystkie prace bardzo mi się podobają i mam nadzieję, że przy moja następna baza trafi w wasze photoshopki ♥

  OdpowiedzUsuń

Dziękujemy, że odwiedzasz Wioskę, pobierasz nasze szablony i je komentujesz. Wiedz, że każda opinia dotycząca naszych prac jest dla nas na wagę złota!

Older Home