Nasz nabór jest zawsze otwary, więc możesz do nas dołączyć, kiedy tylko chcesz. Dla nas liczy się tylko twoja kreatywność!
To co łączy wszystkich szabloniarzy Wioski to pasja z jaką tworzymy szablony oraz nasze motto: jakość ponad ilość.
Gwarantujemy ci nie tylko świetny wygląd, ale też funkcjonalność szablonu i zabezpieczenie prawne. Pobierając nasze prace, nie musisz się o nic martwić!
Help

Agata

22 lata | administrator WS | Mail: agatawebdesign@gmail.com
Grafiką interesuję się od niecałcyh siedmiu lat, w tym od ponad trzech lat html'em i css'em. Ostatnio to właśnie kodowanie stało się moją głowną pasją, co w znaczącym stopniu odbija się na moich szablonach. Mam nadzieję, że moja twórczość przypadnie wam do gustu.

Moi faworyci

1257. Dark star
1254. Let's play
1249. King of the forest
Zobacz wszystkie szablony tej autorki
close

Ariana

Justyna | 19 lat | Mail: ariana.prace@gmail.com
W blogosferze jestem od 5 lat, grafiką zajmuję się od ok. 3. Uwielbiam wykonywać szablony minimalistyczne, zwłaszcza te w bieli i czerni. Fanatyczka literatury amerykańskiej i Sapkowskiego (nie trawię innych polskich autorów), Muse, Florence i Maszyn oraz My Chemical Romance.

Moi faworyci

1268. Nowoczesna szarość
1253. Kadandyjska czerwień
1243. Raspberry dreams
Zobacz wszystkie szablony tej autorki
close

December

Weronika | 18 lat | Mail: decemberdayt@gmail.com
Wcześniej działałam na Wiosce pod nickiem Daytona. W grafice siedzę już 2 lata. Przez całe 3 lata liceum liczę zadanka na profilu mat-fiz-inf. Web-design to coś, co zdecydowanie mnie kręci, aczkolwiek na razie jest to tylko moje hobby. Oby tylko na razie. :)

Moi faworyci

1258. Różne oblicza miłości
1246. Chwila zadumy
1235. Kocie życie
Zobacz wszystkie szablony tej autorki
close

grabarz

Karolina | 17 lat | Mail: deadtravel@gmail.com
Grafiką zajmuje się około czterech lat z małymi przerwami, pracowałam przez chwilę jeszcze za czasów Onetu. Uczęszczam do technikum o profilu hotelarskim, jednak nie wydaje mi się, żebym wiązała z tym przyszłość - tak samo jak z grafiką, to tylko hobby.

Moi faworyci

1271. Goner
Zobacz wszystkie szablony tej autorki
close

Sleepwalker

Oliwia | 15 lat | Mail: sleepwalker@interia.com
Szablonami na blogspot zajmuję się od 5 lat. Wcześniej wykonywałam szablony na onecie. Na początku było trudno ale z biegiem czasu nauczyłam się wielu rzeczy. Oprócz robienia szablonów zajmuję się amatorsko grafiką wektorową.

Moi faworyci

1251. Great Britain
Zobacz wszystkie szablony tej autorki
close

Locofuego

Amelia | 17 lat | Mail: szarmette@gmail.com
Grafiką komputerową zaczęłam interesować się cztery lata temu, gdy blogosfera jeszcze miała działalność na Onecie. Niedawno postanowiłam czynnie powrócić, poszukując weny i inspiracji. Swoją przyszłość wiążę z inżynierią i projektowaniem maszyn.

Moi faworyci

1237. Brain storm
Zobacz wszystkie szablony tej autorki
close

Naaailee

Natalia | 12 lat | Mail: natalias0804@gmail.com
Grafiką interesuję się od dawna. Początki były trudne, ale z każdą kolejną pracą uczyłam się czegoś nowego. Teraz z każdym szablonem czuję się coraz pewniejsza. :)

Moi faworyci

1229. Ariana
1233. Fashion
[1241] Live
Zobacz wszystkie szablony tej autorki
close

Shalis

Natalia | 23 lata | Administrator ws | Mail: 91.shalis@gmail.com
Moje pierwsze próby z programem graficznym i szablonami rozpoczęły się już jakieś 10 lat temu, jeszcze na Onecie. Raz lepsze, raz słabsze szablony, jednak tworzenie każdego następnego sprawiało mi mnóstwo radości i przyjemności. Po dość długiej przerwie w blogowym świecie powracam do Was z nowymi pomysłami na szablony.

Moi faworyci

1247. Alex O'Loughlin
1240. The Arrow
1244. Blue eyes
Zobacz wszystkie szablony tej autorki
close

Breath

Patrycja | 19 lat | Mail: diaphanerose@onet.pl
Grafiką zajmuje się od jakiś 8 lat może trochę krócej, nawet nie jestem w stanie określić tak dawno temu zaczęłam swoją przygodę z grafiką. Mój pierwszy blog był jeszcze na onecie i to takimi szablonami się zajmowałam. Dopiero roku temu wróciłam na blogspot po kilkuletniej przewie.
Zobacz wszystkie szablony tej autorki
close

Mrs Black

Joanna | 16 lat | Mail: mrsblack811@gmail.com
Grafiką zajmuję się od lipca 2014 (włączając w to kilkumiesięczną przerwę), kodowaniem troszkę krócej. Czytam wszystko, co wpadnie mi w ręce (w szczególności fantastykę i sci-fic), słucham różnych odmian rocka (szczególnie uwielbiam punk rocka), a grafikę traktuję wyłącznie jako hobby.
Zobacz wszystkie szablony tej autorki
close
Szablonem wiosny został Majestatyczna zieleń Agaty. Gratulacje!
Zobacz >>
Ogłaszamy, że Wioskę można znaleźć na instagramie!
Na facebooku też!
Icons: 1 and 2 from 3. CC 3.0 BY

Nowy system etykiet - opinie

Edytuj post
Małymi krokami na Wiosce będą bardzo powoli zachodzić zmiany. Na razie planujemy zmianę systemu oznaczeń przy szablonach - tagów. Teraz mamy ich naprawdę dużo przy każdym pojedynczym szablonie. Niektóre etykiety są wręcz mylące i przede wszystkim obecny styl szablonów znacznie odbiega od naszych początków, także i tagi stosowane wówczas na Wiosce niekoniecznie dobrze opisują dodawane obecnie przez nas szablony. Zmieniając system tagów chcemy także wyjść wam na przeciw - odpowiedzieć na wasze potrzeby i ułatwić  wyszukiwanie szablonów. Głównym motorem zmian były wasze częste pytania o to czy w szablonie można zmienić grafikę. Myślę, że nowy system etykiet całkowicie rozwiąże tę kwestię.

1. Zamiast całej gamy określeń dotyczących kolorów i barw na szablonie, odczuć jakie może on wywoływać, chcemy wprowadzić dwa tagi:

 • szablony jasne - jasne tło szablonu i ciemny kolor tekstu w postach,
 • szablony ciemne - ciemne tło szablonu i jasny kolor tekstu w postach.

2. Zamierzamy zrezygnować z określeń technicznych dotyczących m.in. liczby kolumn w szablonie czy formy wyświetlania menu, ponieważ obecnie czasami bardzo trudno jednoznacznie określić z jakim typem szablonu mamy do czynienia.
3. W otagowaniu największe znaczenie chcemy przyznać tagom związanym z grafiką w szablonie:

 • szablony bez grafiki - będą to szablony czysto CSSowe lub zawierające delikatne patterny w tle (zazwyczaj te szablony są obecnie na Wiosce otagowane poprzez ”tekst własny”),
 • szablony ze stałą grafiką  - będą to szablony, w których grafika została umieszczona na stałe i użytkownik nie może jej zmienić,
 • szablony z domyślną grafiką - NOWOŚĆ! - szablony, w których jest grafika, ale można ją zmienić na własną. Planujemy w przyszłości dodawać jak najwięcej tego typu szablonów.

4. W przypadku szablonów posiadających grafikę (biorąc pod uwagę zasoby Wioski), jej tematykę podzieliliśmy na pięć głównych grup:

 • temat: zwierzęta - zarówno zdjęcia jak i rysunki,
 • temat: ludzie - aktorzy, piosenkarze, zespoły, anonimowi modele, pary (także rysunki ludzi) itp.,
 • temat: fandom - światy przedstawione w filmach, serialach, komiksach, książkach, anime, mangach,
 • temat: hobby - z książkami, kulinarne, podróże, lifestyle, szeroko pojęta fantastyka,
 • temat: inne - reszta szablonów.

5. Pojawią się dwa ogólne tagi:

 • szablony tematyczne - szablony, w których grafika narzuca na jaki typ bloga może zostać pobrany szablon,
 • szablony uniwersalne - szablony, w których grafika ma charakter uniwersalny lub taką grafikę można zmienić (szablony z domyślną grafiką), lub szablony bez grafiki.


W etykietach, tak jak do tej pory, pozostaną nicki autorów szablonów.

W najbliższym czasie wprowadzimy ten system na okres próbny, który prawdopodobnie będzie trwał jeden, góra dwa miesiące.

Licząc od teraz do końca okresu próbnego prosimy o wasze opinie dotyczące nowego systemu etykiet oraz propozycje, jak można ten system udoskonalić (szczególnie mile widziane są nowe propozycje tagów do grupy "temat") oraz czy jednak nie wolicie starego otagowania. Mamy jednak nadzieję, że nowy system przypadnie wam do gustu.

3 komentarze

 1. Myślę, że nowy system świetnie się sprawdzi. ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wreszcie ktoś się wypowiedział. <3 Dziękuję!
   My też tak myślimy, ale zobaczymy jak to będzie wyglądać podczas testowania tego systemu. :)

   Usuń
 2. propsuję, nowy system brzmi świetnie :)

  OdpowiedzUsuń

Dziękujemy, że odwiedzasz Wioskę, pobierasz nasze szablony i je komentujesz. Wiedz, że każda opinia dotycząca naszych prac jest dla nas na wagę złota!

Older Home