Nasz nabór jest zawsze otwary, więc możesz do nas dołączyć, kiedy tylko chcesz. Dla nas liczy się tylko twoja kreatywność!
To co łączy wszystkich szabloniarzy Wioski to pasja z jaką tworzymy szablony oraz nasze motto: jakość ponad ilość.
Gwarantujemy ci nie tylko świetny wygląd, ale też funkcjonalność szablonu i zabezpieczenie prawne. Pobierając nasze prace, nie musisz się o nic martwić!
Help

Agata

22 lata | administrator WS | Mail: agatawebdesign@gmail.com
Grafiką interesuję się od niecałcyh siedmiu lat, w tym od ponad trzech lat html'em i css'em. Ostatnio to właśnie kodowanie stało się moją głowną pasją, co w znaczącym stopniu odbija się na moich szablonach. Mam nadzieję, że moja twórczość przypadnie wam do gustu.

Moi faworyci

1257. Dark star
1254. Let's play
1249. King of the forest
Zobacz wszystkie szablony tej autorki
close

Ariana

Justyna | 19 lat | Mail: ariana.prace@gmail.com
W blogosferze jestem od 5 lat, grafiką zajmuję się od ok. 3. Uwielbiam wykonywać szablony minimalistyczne, zwłaszcza te w bieli i czerni. Fanatyczka literatury amerykańskiej i Sapkowskiego (nie trawię innych polskich autorów), Muse, Florence i Maszyn oraz My Chemical Romance.

Moi faworyci

1268. Nowoczesna szarość
1253. Kadandyjska czerwień
1243. Raspberry dreams
Zobacz wszystkie szablony tej autorki
close

December

Weronika | 18 lat | Mail: decemberdayt@gmail.com
Wcześniej działałam na Wiosce pod nickiem Daytona. W grafice siedzę już 2 lata. Przez całe 3 lata liceum liczę zadanka na profilu mat-fiz-inf. Web-design to coś, co zdecydowanie mnie kręci, aczkolwiek na razie jest to tylko moje hobby. Oby tylko na razie. :)

Moi faworyci

1258. Różne oblicza miłości
1246. Chwila zadumy
1235. Kocie życie
Zobacz wszystkie szablony tej autorki
close

grabarz

Karolina | 17 lat | Mail: deadtravel@gmail.com
Grafiką zajmuje się około czterech lat z małymi przerwami, pracowałam przez chwilę jeszcze za czasów Onetu. Uczęszczam do technikum o profilu hotelarskim, jednak nie wydaje mi się, żebym wiązała z tym przyszłość - tak samo jak z grafiką, to tylko hobby.

Moi faworyci

1271. Goner
Zobacz wszystkie szablony tej autorki
close

Sleepwalker

Oliwia | 15 lat | Mail: sleepwalker@interia.com
Szablonami na blogspot zajmuję się od 5 lat. Wcześniej wykonywałam szablony na onecie. Na początku było trudno ale z biegiem czasu nauczyłam się wielu rzeczy. Oprócz robienia szablonów zajmuję się amatorsko grafiką wektorową.

Moi faworyci

1251. Great Britain
Zobacz wszystkie szablony tej autorki
close

Locofuego

Amelia | 17 lat | Mail: szarmette@gmail.com
Grafiką komputerową zaczęłam interesować się cztery lata temu, gdy blogosfera jeszcze miała działalność na Onecie. Niedawno postanowiłam czynnie powrócić, poszukując weny i inspiracji. Swoją przyszłość wiążę z inżynierią i projektowaniem maszyn.

Moi faworyci

1237. Brain storm
Zobacz wszystkie szablony tej autorki
close

Naaailee

Natalia | 12 lat | Mail: natalias0804@gmail.com
Grafiką interesuję się od dawna. Początki były trudne, ale z każdą kolejną pracą uczyłam się czegoś nowego. Teraz z każdym szablonem czuję się coraz pewniejsza. :)

Moi faworyci

1229. Ariana
1233. Fashion
[1241] Live
Zobacz wszystkie szablony tej autorki
close

Shalis

Natalia | 23 lata | Administrator ws | Mail: 91.shalis@gmail.com
Moje pierwsze próby z programem graficznym i szablonami rozpoczęły się już jakieś 10 lat temu, jeszcze na Onecie. Raz lepsze, raz słabsze szablony, jednak tworzenie każdego następnego sprawiało mi mnóstwo radości i przyjemności. Po dość długiej przerwie w blogowym świecie powracam do Was z nowymi pomysłami na szablony.

Moi faworyci

1247. Alex O'Loughlin
1240. The Arrow
1244. Blue eyes
Zobacz wszystkie szablony tej autorki
close

Breath

Patrycja | 19 lat | Mail: diaphanerose@onet.pl
Grafiką zajmuje się od jakiś 8 lat może trochę krócej, nawet nie jestem w stanie określić tak dawno temu zaczęłam swoją przygodę z grafiką. Mój pierwszy blog był jeszcze na onecie i to takimi szablonami się zajmowałam. Dopiero roku temu wróciłam na blogspot po kilkuletniej przewie.
Zobacz wszystkie szablony tej autorki
close

Mrs Black

Joanna | 16 lat | Mail: mrsblack811@gmail.com
Grafiką zajmuję się od lipca 2014 (włączając w to kilkumiesięczną przerwę), kodowaniem troszkę krócej. Czytam wszystko, co wpadnie mi w ręce (w szczególności fantastykę i sci-fic), słucham różnych odmian rocka (szczególnie uwielbiam punk rocka), a grafikę traktuję wyłącznie jako hobby.
Zobacz wszystkie szablony tej autorki
close
Szablonem wiosny został Majestatyczna zieleń Agaty. Gratulacje!
Zobacz >>
Ogłaszamy, że Wioskę można znaleźć na instagramie!
Na facebooku też!
Icons: 1 and 2 from 3. CC 3.0 BY

Post organizacyjny nr 1

Edytuj post
Oto pierwszy post organizacyjny na Wiosce. Jeżeli jesteście zainteresowani zmianami powoli zachodzącymi na WS, zapraszam do dalszego czytania.

Niestety na Wiosce zaczynamy odnajdywać szablony, które przestały działać i których z różnych przyczyn już się uratować nie da. Jesteśmy też informowani o szablonach, w których padł hosting z grafiką (grafika dłużej się nie wyświetla). Jako załoga postanowiliśmy podjąć ten trud i sprawdzić wszystkie szablony opublikowane na Bloggerze, następnie popsute naprawić, a niedziałające usunąć. Wychodzimy z założenia, że nie ma sensu trzymać na WS szablonów, z których nie można korzystać.

Poniżej znajduje się spis szablonów naprawionych oraz usuniętych, jeżeli ich naprawa była niemożliwa: 

Szablony naprawione:

Warszawa – Agata
I love her – Agata
Horse – Agata
Strange space – Agata
Autumn look – Agata
Good dog – Agata
Papuga – Agata
Moje miasto – Agata
Mroczny jeździec – Agata

Szablony usunięte:

[636] Harry Potter – Agata
[1067] Trzy ptaszki – Olciuk
[1074] Po prostu - prosty – Olciuk
[1081] Sarenka – Olciuk
[1083] Rude jest piękne! – Olciuk
[1096] Bombki – Shalis
[1103] Zima – Shalis
[1104] Wesołych – Shalis
[1105] Happy New Year – Kordelia
[1106] W ciszy dzieła się kształtują – Olciuk
[1107] Imagine that you're in a different world – Kordelia
[1131] Easter 's Template – Kordelia
[1135] Arbuzowo – Kordelia
[1151] I know you were trouble... – Daytona

13 komentarzy

 1. Wiem, że pewnie masz mnóstwo roboty i nie zawsze masz czas odpisywać na każde zgłoszenie ze strony blogowiczów, ale mam pewien kłopot z jednym elementem bloga. Mianowicie chciałam przenieść post-footer spod postu nad post (tuż pod tytułem postu). Próbowałam poprzez Panel Bloggera > Układ > Posty na blogu > przesunięcie boxów pod tytuł, ale w ten sposób nie poszło. Blogger nie zapisuje zmian, bo po odświeżeniu elementy znów wracają pod post. Natomiast w HTML'u próbowałam coś przesunąć, ale mi się nie udało. Może wiesz, jak to zrobić?

  Pozdrawiam,
  prisoner

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wejdź w Panel Blogger > Szablon > Edytuj kod HTML. W prawy górnym rogu będzie przycisk Przywróć domyślne szablony widgetów. Wybierz z listy Blog1 i kliknij Przywróć wybrane widgety. Następnie w zakładce Układ > Posty na blogu > Rozmieść elementy dokonaj zmian wg siebie. Jeżeli nie widać zmian, to powtórz początek instrukcji aż do Przywróć wybrane widgety. To powinno pomóc, daj znać, czy tak się stało. Jeżeli nie, to będziemy myśleć dalej. :)

   UWAGA! Jeżeli korzystasz z jednego z moim najnowszych szablonów, to całkiem prawdopodobne, że dokonałam zmian w widgecie Blog1 i przywrócenie domyślnego szablonu widgetu może popsuć wygląd szablonu. W takim wypadku napisz mi na maila: agatawebdesign@gmail.com, który to szablon i jakie zmiany chcesz w nim dokonać, a zrobię korektę w kodzie.

   Usuń
  2. Dziękuję bardzo za podpowiedź! Gdybym wiedziała, że aby zmienić układ Blog1 trzeba go najpierw "zresetować" to bym to zrobiła przed zmianami w stylu... Człowiek uczy się całe życie. :)

   Szablon tworzyłam sama na bazie stylu Simple, chociaż na wioskę zaglądam regularnie, bo uwielbiam patrzeć na wasze szaty graficzne. Są żródłęm inspiracji i dowodem na to, jak dobrze da się dopracować styl bloga. Może brzmi to jak zwykłe podlizywanie się, ale naprawdę uważam, że jesteście najbardziej profesjonalną i kreatywną ekipą z blogspotu jeśli chodzi o HTML i pomysły na szablony. Szczególnym przypadkiem jesteś Ty, bo wchodziłam tu jeszcze za czasu onetowskiej wersji bloga i z szablonu na szablon widzę Twój rozwój. Radzisz sobie coraz lepiej, zgłębiasz tajniki języka CSS/HTML, co skutkuje płynnością w operowaniu kodem. Reszta współautorów oczywiście też jest dobrze wyselekcjonowana, bo każdy z Was potrafi mnie zaskoczyć, pomimo że tyle już tu widziałam.
   Także macie we mnie wiernego czytelnika, chociaż szablonu nigdy nie pobrałam, bo wolę robić je sama. niestety, moje umiejętności nie dorównują Twoim. Za rzadko coś tworzę, żeby nabyć takiego obycia z kodem. Na ten moment rozumiem jedynie wszystko co związane z CSS, a kiedy przychodzi do zmian w konstrukcji bloga i wszystkich tych bloków/znaczników, zaczynam się gubić przy bardziej skomplikowanych manewrach, jak przenoszenie z footera do headu. Tak, wiem, dla innych są to podstawy, a mi ich właśnie brak. Może dlatego, że startowałam z myloga, gdzie blogi konstuowało się od czystej karty i wystarczyło tylko wpisywać pewne znaczniki jak np. { blog } w dowolne miejsce, więc nie trzeba było dobrze operować tymi wszystkimi znacznikami, budującymi szkielet bloga (jak np. if:b i inne kruczki z morderczym b).

   Może jak kiedyś podszkolę się w języku HTML i będę mieć czas, zgłoszę się do naboru. Tyczasem cieszę się, że przetrwałyście ten moment zastoju, który w którymś momencie zdominował bloga. Może nie jesteście szabloniarnią, która wstawia nowe prace w zatrważającej ilości, ale na pewno robi to w dobrej jakości.

   Pozdrawiam,
   prisoner/nie istnieję

   PS. Jakbym jednak miała problem ze zmianą położenia, to napiszę do Ciebie na maila, bo sama też wprowadzałam zmiany w Blog1 (nie w samym selektorze, ale w klasie wewnętrznej) i nie wiem jak to wypadnie po zmianie. Na wszelki wypadek zostawię sobie kopię zapasową. :)

   Usuń
  3. Przywróć domyślne szablony widgetów Powoduje jedynie przywrócenie domyślnego kodu HTML danego widgetu, css dla niego pozostaje niezmieniony (bez względu na to, z jakiego selektora korzystałaś w obrębie tego widgetu).

   Usuń
  4. Tak, tylko że ja właśnie dokonywałam również zmian w kodzie HTML (zmieniałam wyświetlanie daty i dodawałam Font Awesome). Wprawdzie nie pomogło, ale mimo wszystko dziękuję za chęci. ;)

   Usuń
  5. Przykro mi, że nie podziałało. Ja także dziękuję, za wszystkie miłe słowa o nas i WS. :) Mam nadzieję, że problem się rozwiąże. Zawsze też możesz napisać do mnie na maila. :)

   Usuń
 2. Pobieram szablon 1303 na bloga onlybooks-jdb.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 3. Pobieram szablon 1192 na bloga nastepczyni-smierci.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 4. Pobrałam szablon 1298 MAJESTATYCZNA ZIELEŃ na bloga cordeliumbooks.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 5. Pobieram szablon 1249 na bloga http://problemymugoli.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 6. Witam. W regulaminie jest wzmianka o tym, żeby nie modyfikować kodu szablonu, ani podmieniać grafik, ale nie ma żadnego słowa o dodaniu muzyki.
  Jednak ja wolę zapytać, żeby nie było nieprzyjemności. Mogę ją dodać?

  OdpowiedzUsuń

Dziękujemy, że odwiedzasz Wioskę, pobierasz nasze szablony i je komentujesz. Wiedz, że każda opinia dotycząca naszych prac jest dla nas na wagę złota!

Older Home