Nasz nabór jest zawsze otwary, więc możesz do nas dołączyć, kiedy tylko chcesz. Dla nas liczy się tylko twoja kreatywność!
To co łączy wszystkich szabloniarzy Wioski to pasja z jaką tworzymy szablony oraz nasze motto: jakość ponad ilość.
Gwarantujemy ci nie tylko świetny wygląd, ale też funkcjonalność szablonu i zabezpieczenie prawne. Pobierając nasze prace, nie musisz się o nic martwić!
Help

Agata

22 lata | administrator WS | Mail: agatawebdesign@gmail.com
Grafiką interesuję się od niecałcyh siedmiu lat, w tym od ponad trzech lat html'em i css'em. Ostatnio to właśnie kodowanie stało się moją głowną pasją, co w znaczącym stopniu odbija się na moich szablonach. Mam nadzieję, że moja twórczość przypadnie wam do gustu.

Moi faworyci

1257. Dark star
1254. Let's play
1249. King of the forest
Zobacz wszystkie szablony tej autorki
close

Ariana

Justyna | 19 lat | Mail: ariana.prace@gmail.com
W blogosferze jestem od 5 lat, grafiką zajmuję się od ok. 3. Uwielbiam wykonywać szablony minimalistyczne, zwłaszcza te w bieli i czerni. Fanatyczka literatury amerykańskiej i Sapkowskiego (nie trawię innych polskich autorów), Muse, Florence i Maszyn oraz My Chemical Romance.

Moi faworyci

1268. Nowoczesna szarość
1253. Kadandyjska czerwień
1243. Raspberry dreams
Zobacz wszystkie szablony tej autorki
close

December

Weronika | 18 lat | Mail: decemberdayt@gmail.com
Wcześniej działałam na Wiosce pod nickiem Daytona. W grafice siedzę już 2 lata. Przez całe 3 lata liceum liczę zadanka na profilu mat-fiz-inf. Web-design to coś, co zdecydowanie mnie kręci, aczkolwiek na razie jest to tylko moje hobby. Oby tylko na razie. :)

Moi faworyci

1258. Różne oblicza miłości
1246. Chwila zadumy
1235. Kocie życie
Zobacz wszystkie szablony tej autorki
close

grabarz

Karolina | 17 lat | Mail: deadtravel@gmail.com
Grafiką zajmuje się około czterech lat z małymi przerwami, pracowałam przez chwilę jeszcze za czasów Onetu. Uczęszczam do technikum o profilu hotelarskim, jednak nie wydaje mi się, żebym wiązała z tym przyszłość - tak samo jak z grafiką, to tylko hobby.

Moi faworyci

1271. Goner
Zobacz wszystkie szablony tej autorki
close

Sleepwalker

Oliwia | 15 lat | Mail: sleepwalker@interia.com
Szablonami na blogspot zajmuję się od 5 lat. Wcześniej wykonywałam szablony na onecie. Na początku było trudno ale z biegiem czasu nauczyłam się wielu rzeczy. Oprócz robienia szablonów zajmuję się amatorsko grafiką wektorową.

Moi faworyci

1251. Great Britain
Zobacz wszystkie szablony tej autorki
close

Locofuego

Amelia | 17 lat | Mail: szarmette@gmail.com
Grafiką komputerową zaczęłam interesować się cztery lata temu, gdy blogosfera jeszcze miała działalność na Onecie. Niedawno postanowiłam czynnie powrócić, poszukując weny i inspiracji. Swoją przyszłość wiążę z inżynierią i projektowaniem maszyn.

Moi faworyci

1237. Brain storm
Zobacz wszystkie szablony tej autorki
close

Naaailee

Natalia | 12 lat | Mail: natalias0804@gmail.com
Grafiką interesuję się od dawna. Początki były trudne, ale z każdą kolejną pracą uczyłam się czegoś nowego. Teraz z każdym szablonem czuję się coraz pewniejsza. :)

Moi faworyci

1229. Ariana
1233. Fashion
[1241] Live
Zobacz wszystkie szablony tej autorki
close

Shalis

Natalia | 23 lata | Administrator ws | Mail: 91.shalis@gmail.com
Moje pierwsze próby z programem graficznym i szablonami rozpoczęły się już jakieś 10 lat temu, jeszcze na Onecie. Raz lepsze, raz słabsze szablony, jednak tworzenie każdego następnego sprawiało mi mnóstwo radości i przyjemności. Po dość długiej przerwie w blogowym świecie powracam do Was z nowymi pomysłami na szablony.

Moi faworyci

1247. Alex O'Loughlin
1240. The Arrow
1244. Blue eyes
Zobacz wszystkie szablony tej autorki
close

Breath

Patrycja | 19 lat | Mail: diaphanerose@onet.pl
Grafiką zajmuje się od jakiś 8 lat może trochę krócej, nawet nie jestem w stanie określić tak dawno temu zaczęłam swoją przygodę z grafiką. Mój pierwszy blog był jeszcze na onecie i to takimi szablonami się zajmowałam. Dopiero roku temu wróciłam na blogspot po kilkuletniej przewie.
Zobacz wszystkie szablony tej autorki
close

Mrs Black

Joanna | 16 lat | Mail: mrsblack811@gmail.com
Grafiką zajmuję się od lipca 2014 (włączając w to kilkumiesięczną przerwę), kodowaniem troszkę krócej. Czytam wszystko, co wpadnie mi w ręce (w szczególności fantastykę i sci-fic), słucham różnych odmian rocka (szczególnie uwielbiam punk rocka), a grafikę traktuję wyłącznie jako hobby.
Zobacz wszystkie szablony tej autorki
close
Szablonem wiosny został Majestatyczna zieleń Agaty. Gratulacje!
Zobacz >>
Ogłaszamy, że Wioskę można znaleźć na instagramie!
Na facebooku też!
Icons: 1 and 2 from 3. CC 3.0 BY

Zamówienia

Edytuj post
Zacznę od tego, iż chciałabym bardzo przeprosić za fakt, że czekałyście na te szablony okrągły miesiąc. Niestety, mimo że chciałam wam je dostarczyć wcześniej nie miałam żadnej możliwości, gdyż po prostu nasunęło się trochę komplikacji. Po pierwsze i najważniejsze, coś działo mi się z dyskiem komputera, a nie mogłam wykonać zamówień na innym, gdyż to tutaj mam wszystkie pliki, szablony, dodatki i programy. Mam jednak cichą nadzieję, że efekt jaki udało mi się uzyskać choć trochę was zadowoli. Zaczynamy:

Zamówienie dla Jackass

Ten szablon ma bardzo specyficzne zamierzenie. Starałam się dostosować do treści zamówienia, a jednocześnie pamiętać o własnym stylu tworzenia i wkomponowaniu wybranego przez ciebie zdjęcia. To ostatnie się nie powiodło, dlatego też postanowiłam, że wybiorę inne zdjęcie Olivii Gonzales.

Credit: 1

Zamówienie dla Kami.

Tutaj wypowiem się standardowo: krótko, zwięźle i na temat. W szablonie są w miarę jasne kolory, ptaki, o czym pamiętam, że wspominałaś i oczywiście zdjęcia, które poleciłaś mi tam umieścić. Mam nadzieję, że sprostałam zadaniu, najlepiej jak mogłam.

Credit: 1

Zamówienie dla Rippersgirl

Z tego efektu jestem zadowolona najbardziej. Uważam, że w prostocie siła, a zwłaszcza na WS. Tak jak prosiłaś w zamówieniu znalazł się Paul, a kolory są w miarę mroczne i oczywiście napis się zgadza. Teraz kluczem do sukcesu jest trafienie w twoje gusta.

Credit: 1

To już koniec z mojej strony. Bardzo bym chciała, żeby te prace były w jakimś stopniu wynagrodzeniem, za tak długi czas oczekiwania. Pamiętajcie, że akcja była jednorazowa, a te szablony są już do waszego użytku, na jaki tylko czas chcecie. Pamiętajcie tylko o umieszczeniu linku do wioski szablonów, a jeśli moja praca nie poszła na marne, możecie napisać kilka słów konstruktywnej krytyki. Obiecuję, będę dzielna.

Pozdrawiam wszystkich serdecznie :)

5 komentarzy

 1. Dziękuję za szablon. Jest na pewno zgodny z moimi oczekiwaniami, wierzę, że poświęciłaś mu trochę pracy i serca. Także jeszcze raz dziękuję. :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Hej, dzięki wielkie za szablon :) bardzo mi się podoba, trafiłaś w mój gust. Teraz jednak muszę poprosić Cię pomoc w jego wstawieniu, bo pomimo korzystania z instruktażu nie sprostałam zadaniu ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Szablon jest wstawiony poprawnie, tylko powinnaś ustawić co najmniej 4 karty menu, aby wyglądało to korzystnie :)

   Usuń
 3. Dzięki za podpowiedź ale muszę Cię jeszcze poprosić, żebyś powiedziała mi jak to zrobić ;D

  OdpowiedzUsuń
 4. Odpowiadając na Twoje pytanie: ten szablon, który mam ustawiony teraz, podoba mi się nieco bardziej. Wykonałaś moje polecenia co do joty, za co jestem Ci bardzo wdzięczna, i za pracę, jaką włożyłaś w wykonanie szablonu dla mnie- o tym wszystkim pamiętam i to doceniam. Jednak w przypadku grafiki, to "nieco bardziej" często jest u mnie kryterium decydującym. Niemniej, gdybym mogła się kiedyś odwdzięczyć za zrobienie szablonu tylko i wyłącznie dla mojego użytku, będę to Twojej dyspozycji. Pozdrawiam cieplutko :*

  OdpowiedzUsuń

Dziękujemy, że odwiedzasz Wioskę, pobierasz nasze szablony i je komentujesz. Wiedz, że każda opinia dotycząca naszych prac jest dla nas na wagę złota!

Older Home