Nasz nabór jest zawsze otwary, więc możesz do nas dołączyć, kiedy tylko chcesz. Dla nas liczy się tylko twoja kreatywność!
To co łączy wszystkich szabloniarzy Wioski to pasja z jaką tworzymy szablony oraz nasze motto: jakość ponad ilość.
Gwarantujemy ci nie tylko świetny wygląd, ale też funkcjonalność szablonu i zabezpieczenie prawne. Pobierając nasze prace, nie musisz się o nic martwić!
Help

Agata

22 lata | administrator WS | Mail: agatawebdesign@gmail.com
Grafiką interesuję się od niecałcyh siedmiu lat, w tym od ponad trzech lat html'em i css'em. Ostatnio to właśnie kodowanie stało się moją głowną pasją, co w znaczącym stopniu odbija się na moich szablonach. Mam nadzieję, że moja twórczość przypadnie wam do gustu.

Moi faworyci

1257. Dark star
1254. Let's play
1249. King of the forest
Zobacz wszystkie szablony tej autorki
close

Ariana

Justyna | 19 lat | Mail: ariana.prace@gmail.com
W blogosferze jestem od 5 lat, grafiką zajmuję się od ok. 3. Uwielbiam wykonywać szablony minimalistyczne, zwłaszcza te w bieli i czerni. Fanatyczka literatury amerykańskiej i Sapkowskiego (nie trawię innych polskich autorów), Muse, Florence i Maszyn oraz My Chemical Romance.

Moi faworyci

1268. Nowoczesna szarość
1253. Kadandyjska czerwień
1243. Raspberry dreams
Zobacz wszystkie szablony tej autorki
close

December

Weronika | 18 lat | Mail: decemberdayt@gmail.com
Wcześniej działałam na Wiosce pod nickiem Daytona. W grafice siedzę już 2 lata. Przez całe 3 lata liceum liczę zadanka na profilu mat-fiz-inf. Web-design to coś, co zdecydowanie mnie kręci, aczkolwiek na razie jest to tylko moje hobby. Oby tylko na razie. :)

Moi faworyci

1258. Różne oblicza miłości
1246. Chwila zadumy
1235. Kocie życie
Zobacz wszystkie szablony tej autorki
close

grabarz

Karolina | 17 lat | Mail: deadtravel@gmail.com
Grafiką zajmuje się około czterech lat z małymi przerwami, pracowałam przez chwilę jeszcze za czasów Onetu. Uczęszczam do technikum o profilu hotelarskim, jednak nie wydaje mi się, żebym wiązała z tym przyszłość - tak samo jak z grafiką, to tylko hobby.

Moi faworyci

1271. Goner
Zobacz wszystkie szablony tej autorki
close

Sleepwalker

Oliwia | 15 lat | Mail: sleepwalker@interia.com
Szablonami na blogspot zajmuję się od 5 lat. Wcześniej wykonywałam szablony na onecie. Na początku było trudno ale z biegiem czasu nauczyłam się wielu rzeczy. Oprócz robienia szablonów zajmuję się amatorsko grafiką wektorową.

Moi faworyci

1251. Great Britain
Zobacz wszystkie szablony tej autorki
close

Locofuego

Amelia | 17 lat | Mail: szarmette@gmail.com
Grafiką komputerową zaczęłam interesować się cztery lata temu, gdy blogosfera jeszcze miała działalność na Onecie. Niedawno postanowiłam czynnie powrócić, poszukując weny i inspiracji. Swoją przyszłość wiążę z inżynierią i projektowaniem maszyn.

Moi faworyci

1237. Brain storm
Zobacz wszystkie szablony tej autorki
close

Naaailee

Natalia | 12 lat | Mail: natalias0804@gmail.com
Grafiką interesuję się od dawna. Początki były trudne, ale z każdą kolejną pracą uczyłam się czegoś nowego. Teraz z każdym szablonem czuję się coraz pewniejsza. :)

Moi faworyci

1229. Ariana
1233. Fashion
[1241] Live
Zobacz wszystkie szablony tej autorki
close

Shalis

Natalia | 23 lata | Administrator ws | Mail: 91.shalis@gmail.com
Moje pierwsze próby z programem graficznym i szablonami rozpoczęły się już jakieś 10 lat temu, jeszcze na Onecie. Raz lepsze, raz słabsze szablony, jednak tworzenie każdego następnego sprawiało mi mnóstwo radości i przyjemności. Po dość długiej przerwie w blogowym świecie powracam do Was z nowymi pomysłami na szablony.

Moi faworyci

1247. Alex O'Loughlin
1240. The Arrow
1244. Blue eyes
Zobacz wszystkie szablony tej autorki
close

Breath

Patrycja | 19 lat | Mail: diaphanerose@onet.pl
Grafiką zajmuje się od jakiś 8 lat może trochę krócej, nawet nie jestem w stanie określić tak dawno temu zaczęłam swoją przygodę z grafiką. Mój pierwszy blog był jeszcze na onecie i to takimi szablonami się zajmowałam. Dopiero roku temu wróciłam na blogspot po kilkuletniej przewie.
Zobacz wszystkie szablony tej autorki
close

Mrs Black

Joanna | 16 lat | Mail: mrsblack811@gmail.com
Grafiką zajmuję się od lipca 2014 (włączając w to kilkumiesięczną przerwę), kodowaniem troszkę krócej. Czytam wszystko, co wpadnie mi w ręce (w szczególności fantastykę i sci-fic), słucham różnych odmian rocka (szczególnie uwielbiam punk rocka), a grafikę traktuję wyłącznie jako hobby.
Zobacz wszystkie szablony tej autorki
close
Szablonem wiosny został Majestatyczna zieleń Agaty. Gratulacje!
Zobacz >>
Ogłaszamy, że Wioskę można znaleźć na instagramie!
Na facebooku też!
Icons: 1 and 2 from 3. CC 3.0 BY

Regulamin

Edytuj post
Podstawy
 1. Poinformuj nas o pobraniu szablonu pod najnowszym postem, podając adres bloga, na który wstawiasz szablon, jak i adres lub numer pobieranego szablonu.
 2. Wszystkie szablony na Wiosce są darmowe i dostępne dla każdego użytkownika.
 3. Nie wykonujemy zamówień - prac dla indywidualnych użytkowników (wyjątki stanowią różnego rodzaju konkursy). Chętnych z pomysłami na szablony odsyłamy do Inspiracji.
Kredyty
Kredyt to inaczej informacja o autorze/źródle danego obiektu np. dodając do postu zdjęcie podajemy pod nim jego autora czy też link do strony, z której owo zdjęcie pochodzi - źródła. Własnie taka adnotacja jest potocznie nazywana kredytem. Celem umieszczenia takiego podpisu jest przestrzeganie praw autorskich.
W regulaminie Wioski mowa jest o kredytach jako:
 • linkach do źródeł zdjęć, tekstur, brushy itp., które zostały użyte w szablonie
 • linku do WioskiSzablonów jako źródła szablonu
Stopka najczęściej (ale nie zawsze) znajduje się na dole bloga. Powinien w niej być nick autora, link do Wioski i linki do źródeł pomocy graficznych. 
 1. Większość szablonów posiada stopkę z informacją, kto wykonał szablon oraz jakich materiałów użył do zrobienia szablonu. Jeżeli pobrałeś szablon z pełną stopką już nic nie musisz robić. Ale miło by było z twojej strony, gdybyś miał WS w linkach lub wstawił jej button na swojego bloga. (zobacz dostępne buttony). Przykład pełnej stopki widnieje na samym dole Wioski Szablonów.  Podgląd stopki pełnej.
 2. Gdy stopka jest niepełna - najczęściej brakuje kredytów. Podgląd stopki niepełnej. Wtedy proszę uzupełnić kredyty we własnym zakresie, ale tak, by były one czytelne dla odbiorcy strony. Umieszczenie kredytów na blogu jest bardzo ważne by uniknąć konsekwencji prawnych.
 3. Gdy nie ma stopki - wtedy prosimy jak wyżej dodać oprócz kredytów link do Wioski, może to być też zalinkowany button. 
Kiedy po pobraniu szablonu i wstawieniu na bloga zauważysz, że nie posiada on stopki lub jego stopka jest niepełna należy to uzupełnić. Kredyty są zawsze podawane wraz z szablonem w poście i prawie zawsze w paczce z szablonem. Możesz stworzyć podstronę na blogu zatytułowaną Szablon/Kredyty/Źródła/Grafika (lub z inną nazwą sugerującą, że tam znajdzie się informacja dotycząca szablonu) i tam wstawić linki do źródeł pomocy graficznych i link do Wioski lub możesz tę informację zamieścić w ramce na blogu. Przykładowe treść:
Wersja nr1. Pobrałam obecny szablon z Wioski Szablonów (zrobiła go Shalis). Kredyty to: crazykira-resourcesf3rd4.
Wersja nr2. Szablon wykonała Agata dla WioskaSzablonów przy pomocy chaos-flare.
Zgody na zdjęcia/materiały w szablonach
Może nie wszyscy o tym wiedzą, ale Wioska do robienia szablonów korzysta tylko z materiałów, na których użycie otrzymała zgody lub które zostały opublikowane pod odpowiednią licencją lub regulaminem. Dzięki temu pobierając szablon, możesz czuć się bezpiecznie i nie martwić się, że ktoś zgłosi się do ciebie z roszczeniem usunięcia go. Na WS dbamy o to, aby przestrzegać praw autorskich.
Czego robić nie wolno
Wkładamy dużo pracy w robienie szablonów, zajmuje to nasz wolny czas i przede wszystkim nie czerpiemy z tego żadnych materialnych korzyści. Dlatego jedyne o co prosimy to przestrzeganie praw autorskich w stosunku do WS.
 1. Nie przywłaszczaj sobie naszych szablonów. Przez przywłaszczenie rozumie się podawanie fałszywych informacji odnośnie autora szablonu, niewstawienie linku do wioski lub usunięcie z kodu stopki z kredytami.
 2. Nie podmieniaj grafiki w szablonie bez zgody autora.
 3. Nie edytuj plików graficznych w szablonie bez zgody autora.
 4. Nie edytuj kodu szablonu bez zgody autora.
 5. Nie wykorzystuj żadnej części szablonu do stworzenia własnego szablonu bez zgody autora.
Zmiany wykonane w Projektancie są dozwolone, jeżeli nie obejmują dodawania własnego arkusza css, ale pamiętajcie, że zmiana niektórych parametrów (szerokości kolumn, wysokości czcionek) może niekorzystnie wpłynąć na wygląd szablonu.
Aktualizacja: 03.07.2013
Edycja: 26.08.2013 - rozwinięcie kwestii kredytów
Home